گروه صنعتی محب

تلاش ما در گذر زمان

در طی چهل سال سابقه ی تولید گروه محب تلاش کرده‌است٬ تا طیف گسترده ای از مواد پتروشیمی را مورد تحقیق و بررس قرارداده و پروژه های مربوطه را به‌بهربرداری برساند.تا با تعمیین کرد نیاز شرکت‌های داخلی از خارج شدن ارز از کشور جلوگیری کند. همچنین این گروه تلاش بسزایی برای در دست گرفتن بازارهای کشورهای همسایه ٬ خاورمیانه و دیگر کشورها کرده است٬و تاکنون سهم خوبی از این بازارها را بدست اورده است.

تحقیق و توسعه

گروه تحقیق و توسعه ی محب پیوسته در تلاش است تا با بهره گیری از علوم جدید ضمن افزایش کیفیت محصولات خود حداکثر بازده را از واحدهای تولیدی خود داشته باشد.بررسی شرایط تولید رزین های پلی‌استر اشباع، اسید فوماریک و اسید مالییک در دستور کار این گروه قرار دارد.

پیشرفت

گروه صنعتی محب پیشتاز تولید پودر باکالیت و رزین نولاک در ایران می‌باشد. پس از تولید این محصول به تولید پلاستی سایزر‌های p.v.c ٬ نظیر D.O.P,D.B.P,D.I.B.P,D.O.A مشغول گشت. بعد از ان این شرکت علاوه بر ارتقا بخشیدن به محصولات قبلی و مرتفع نمودن نیاز خود به مواد اولیه ی این پلاستی سایزر ها موفق به تولید انیدرید فتالیک گردید.

شرکت تولیدی و صنعتی محب در سال ۱۳۵۴ باهدف تولید و ساخت قطعات باکالیتی (برقی- صنعتی- لوازم خانگی) فعالیت خود را آغاز نمود و در سال ۱۳۵۸ با توجه به نبود تولید پودر باکالیت در داخل کشور شروع به ساخت و تولید پودر باکالیت و رزین فنولیک (نوولاک) نمود و با دانش فنی صددرصد ایرانی موفق به ساخت این محصول با کیفیت بالا گردید.

گروه محب با بنا نهادن شرکت روانگرد گرمسار گامی بزرگ در جهت پیش برد سیاست های خود برداشته و موفق به تولید پلاستی‌سایزرها گردید.

در سال ۱۳۷۵ شرکت روانگرد گرمسار تاسیس گردید.هدف اولیه ی تاسیس این شرکت تولید پلاستی سایزرهای PVC بود که این هدف با بهربرداری از خطوط تولید ماده ی  D.O.P در سال ۱۳۷۶ باظرفیت اسمی ۲۸۰۰۰تن درسال و با تکنولوژی کاملا بومی محقق گردید.

در سال ۱۳۸۳ با تلاش مهندسان توانمند ایرانی این گروه توانست موفق به تولید دیگر پلاستی سایزرها نظیرD.I.B.P/DBP/DOA با ظرفیت اسمی ۱۰۰۰۰تن در سال گردد.

گروه محب جهت گسترش فعالیت‌های خود و گسترده کردن دامنه‌ی محصولات خود در سال ۱۳۸۰ شرکت مولدان صنایع شیمی را بنا نهاد.

هدف اولیه ی تاسیس شرکت مولدان افزایش ظرفیت تولید پلاستی سایزرهای PVC بود که این هدف با بهربرداری از خطوط تولید ماده ی D.O.P در سال ۱۳۸۱ باظرفیت۴۰۰۰۰ تن در سال محقق گردید.

این شرکت جهت بسط و توسعه فعالیت‌های تولیدی  یه عنوان یک واحد میان دستی پتروشیمی تصمیم به راه اندازی  خط تولیدی انیدرید فتالیک نمود که توانست علاوه بر رفع نیاز خود به این ماده نیازهای واحد تولید رزین الکید و رزین پلی‌استر را نیز به این ماده مرتفع سازد و سرانجام به حول‌وقوه ی الهی در سال ۱۳۸۶ این هدف نیز به سرانجام رسید و ازهمان روز نخست صادرات محصول فوق نیز اغاز گردید.

این واحد که واقع در ۱۵ کیلومتری شهر قم است با ظرفیت اسمی ۳۰۰۰۰تن انیدرید فتالیک اولین و بزرگترین تولید کننده ی انیدرید فتالیک در بخش خصوصی در کشور است. همچنین تطابق کیفت این ماده با استاندارد های جهانی توانسته است سهمی از بازارهای شیمیایی در منطقه را به خود اختصاص بدهد.

گروه صنعتی محب در دهه ی نود با تلاش و کوشش مهندسین ایرانی و استفاده از منابع ملی موفق به تولید پلاستیک‌های مهندسی(HIPS/GPPS)گردیده است.

به زودی!

...

به زودی!

commingsoon_fa200x200

محب پلیمر

برو به mpq.ir

mpq.ir

mohebpolymer_little

محب بسپار

برو به mohebbaspar.com

mohebbaspar.com

mohebbaspar_little

محب باکلیت

برو به mohebbaklit.com

mohebbaklit.com

mohebbaklit-little200x200

روانگرد گرمسار

برو به ravangard.com

ravangard.com

ravangard-little200x200

مولدان

برو به movalledan.com

movalledan.com

movalledan_little

مشتریان ما در سراسر دنیا

محصولات ما

محصولات ما شامل پلاستي سايزرهاي پي.وي.سي، مواد اوليه انها(انيدريد فتاليك ) و پلاستيك هاي مهندسي است.

اخبار ما