شرکت تولیدی و صنعتی محب در سال ۱۳۵۴ باهدف تولید و ساخت قطعات باکالیتی (برقی- صنعتی- لوازم خانگی) فعالیت خود را آغاز نمود و در سال ۱۳۵۸ با توجه به نبود تولید پودر باکالیت در داخل کشور شروع به ساخت و تولید پودر باکالیت و رزین فنولیک (نوولاک) نمود و با دانش فنی صددرصد ایرانی موفق به ساخت این محصول با کیفیت بالا گردید.

گروه محب با بنا نهادن شرکت روانگرد گرمسار گامی بزرگ در جهت پیش برد سیاست های خود برداشته و موفق به تولید پلاستی‌سایزرها گردید.

در سال ۱۳۷۵ شرکت روانگرد گرمسار تاسیس گردید.هدف اولیه ی تاسیس این شرکت تولید پلاستی سایزرهای PVC بود که این هدف با بهربرداری از خطوط تولید ماده ی  D.O.P در سال ۱۳۷۶ باظرفیت اسمی ۲۸۰۰۰تن درسال و با تکنولوژی کاملا بومی محقق گردید.

در سال ۱۳۸۳ با تلاش مهندسان توانمند ایرانی این گروه توانست موفق به تولید دیگر پلاستی سایزرها نظیرD.I.B.P/DBP/DOA با ظرفیت اسمی ۱۰۰۰۰تن در سال گردد.

گروه محب جهت گسترش فعالیت‌های خود و گسترده کردن دامنه‌ی محصولات خود در سال ۱۳۸۰ شرکت مولدان صنایع شیمی را بنا نهاد.

هدف اولیه ی تاسیس شرکت مولدان افزایش ظرفیت تولید پلاستی سایزرهای PVC بود که این هدف با بهربرداری از خطوط تولید ماده ی D.O.P در سال ۱۳۸۱ باظرفیت۴۰۰۰۰ تن در سال محقق گردید.

این شرکت جهت بسط و توسعه فعالیت‌های تولیدی  یه عنوان یک واحد میان دستی پتروشیمی تصمیم به راه اندازی  خط تولیدی انیدرید فتالیک نمود که توانست علاوه بر رفع نیاز خود به این ماده نیازهای واحد تولید رزین الکید و رزین پلی‌استر را نیز به این ماده مرتفع سازد و سرانجام به حول‌وقوه ی الهی در سال ۱۳۸۶ این هدف نیز به سرانجام رسید و ازهمان روز نخست صادرات محصول فوق نیز اغاز گردید.

این واحد که واقع در ۱۵ کیلومتری شهر قم است با ظرفیت اسمی ۳۰۰۰۰تن انیدرید فتالیک اولین و بزرگترین تولید کننده ی انیدرید فتالیک در بخش خصوصی در کشور است. همچنین تطابق کیفت این ماده با استاندارد های جهانی توانسته است سهمی از بازارهای شیمیایی در منطقه را به خود اختصاص بدهد.

گروه صنعتی محب در دهه ی نود با تلاش و کوشش مهندسین ایرانی و استفاده از منابع ملی موفق به تولید پلاستیک‌های مهندسی(HIPS/GPPS)گردیده است.