گروه محب نماد

  • تلاش ما در گذر زمان: در طی چهل سال سابقه ی تولید گروه محب تلاش کرده‌است٬ تا طیف گسترده ای از مواد پتروشیمی را مورد تحقیق و بررس قرارداده و پروژه های مربوطه را به‌بهربرداری برساند.تا با تعمیین کرد نیاز شرکت‌های داخلی از خارج شدن ارز از کشور جلوگیری کند. همچنین این گروه تلاش بسزایی برای در دست گرفتن بازارهای کشورهای همسایه ٬ خاورمیانه و دیگر کشورها کرده است٬و تاکنون سهم خوبی از این بازارها را بدست اورده است.

  • تحقیق و توسعه: گروه تحقیق و توسعه ی محب پیوسته در تلاش است تا با بهره گیری از علوم جدید ضمن افزایش کیفیت محصولات خود حداکثر بازده را از واحدهای تولیدی خود داشته باشد.بررسی شرایط تولید رزین های پلی‌استر اشباع، اسید فوماریک و اسید مالییک در دستور کار این گروه قرار دارد.

  • توسعه: گروه صنعتی محب پیشتاز تولید پودر باکالیت و رزین نولاک در ایران می‌باشد. پس از تولید این محصول به تولید پلاستی سایزر‌های p.v.c ٬ نظیر D.O.P,D.B.P,D.I.B.P,D.O.A مشغول گشت. بعد از ان این شرکت علاوه بر ارتقا بخشیدن به محصولات قبلی و مرتفع نمودن نیاز خود به مواد اولیه ی این پلاستی سایزر ها موفق به تولید انیدرید فتالیک گردید. همچنین تولید پلاستیک های مهندسی:H.I.P.S,G.P.P.S,P.E.T ,… در رزومه ی کاری این گروه موجود است.